Bezbolestné ošetření zubů

Bezbolestné ošetření zubů - Už není potřeba se zubaře obávat

Alfadent provádí bezbolestné ošetření zubů, návštěvy u zubaře se tedy nemusíte obávat. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu lékaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy, ošetření zubů neodkládejte. Čím déle s návštěvou zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašich zubů Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) a bezbolestné ošetřebí zubů je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky). Často nepomůže ani dentální hygiena. Proto neváhejte a objednejte se ihned.

Na kontrolu k zubaři byste měli chodit nejméně 1x za půl roku, děti od 3 let.

Tak neváhejte a objednejte se na bezbolestné ošetření zubů právě u nás v Alfadent.

Bezbolestné ošetření zubů - bezbolestně a rychle

CEREC je to nejlepší, co Vám moderní stomatologie k bezbolestnému a rychlému ošetření zubů ve světě může dnes nabídnout.

Bezbolestné ošetření zubů - Moderní technologie - CEREC

Nové zuby na počkání? V Alfadent Vám stačí jediná návštěva a systém CEREC. Nevěříte? Špičková 3D technologie CEREC, v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání Vaše nové zuby, korunky, můstky a další řešení, která dříve zabírala dlouhý čas a několik návštěv zubaře. Proč si tedy užívat nové technologie jen v mobilu, televizi nebo ve Vašem autě? Užijte si je i u bezbolestného ošetření zubů u zubaře. U nás navíc bez bolesti, v pohodě a za rozumné ceny.

Zubní ordinace Praha | Bělení zubů ZOOM | Zubní implantáty | Zubař Praha 5 bezbolestné ošetření zubů | Bělení zubů Praha 5 | Zubní klinika alfadent Praha - bezbolestné ošetření 

optimalizace PageRank.cz

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

TOPlist

Alfaradius - databáze českých firem | CZIN.eu | HyperkatalogLoveme.cz

zubní ordinace - kontakní formulář

Dentální klinika, stomatologie, zubní ordinace a kvalitní zubař
ALFADENT

Horšovská 390 / 4
150 00, Praha 5 - Řeporyje

tel: +420 251 625 056
      +420 251 625 717
       +420 774 444 902